vizualizácie

virtuálna rekonštrukcia

Táto forma sa odporúča, pokiaľ bude mať výsledok len informatívny charakter. Objekt, ktorý nie je úplne vizuálne zaujímavý,  je pri predaji často výzvou. Ľudia si totiž pri pohľade na prázdne steny nevedia predstaviť potenciál danej nehnuteľnosti. Ponúkame preto realizácie virtuálnej rekonštrukcie, ktoré váš objekt oživia a klient tak získa na  úplne iný pohľad na potenciál nehnuteľnosti. 

rozdieľ medzi vizualizáciou a virtuálnou rekonštrukciou

 

Ako sme ste sa už vyššie dočítali, virtuálna rekonštrukcia je vhodná, pokiaľ stačí informatívny charakter vizualizácie. Používané prvky sú totiž často katalógovo preddefinované a nie je možné ich detailne upravovať. Pri vizualizácii architekt používa konkrétne materiály ( nábytok, doplnky, spotrebiče ), ktoré  sú dostupné aj u nás a nový majiteľ si teda vie zariadiť nehnuteľnosť presne podľa ukážkovej vizualizácie. Nakoľko je ale realizácie vizualizácie časovo a technicky náročnejšia, logicky sa to odráža aj v rozdiele cien pri vizualizácii a virtuálnej rekonštrukcii. 
Pre navodenie predstavy možnej budúcej rekonštrukcie, alebo možného zariadenia ale plne dostačuje aj len samotná virtuálna rekonštrukcia. 

ukážky vizualizácií