O nás ...

Ako vznikli videoreality a kto za nimi stojí

Volám sa Martin Kopál a od roku 2010 podnikám vo sfére videoprodukcie. V roku 2014 sme sa so Zuzkou sťahovali a pri prezeraní inzerátov nehnuteľností som zostal nemilo prekvapený, že len veľmi málo z nich malo fotky, vďaka ktorým by sme reálne dokázali zhodnotiť, či by pre nás daná nehnuteľnosť bola vhodná.
Preto som sa rozhodol vytvoriť videoreality a ponúkal som profesionálne fotografovanie a taktiež video, ktoré dodáva nehnuteľnostiam ešte väčšiu pridanú hodnotu. Časom sa ale z práce stala aj vášeň, spojili sme rodinné sily a dnes už dokážeme ponúknuť kompletný marketing vašej nehnuteľnosti pod jednou strechou.

Tešíme sa na spoluprácu s vami 🙂

Martin Kopál

Martin Kopál

Mojou úlohou je komunikácia s vami, videotvorba a Matterport prehliadky. Každá nová spolupráca je pre mňa výzvou a rád posúvam svoje hranice kreativity.

Zuzana Kopálová

Zuzka má pri fotení skvelý cit pre detail, vďaka čomu z jej fotografií často cítiť atmosféru domova. Potrpí si na správnu kompozíciu a úhľadnosť.

Dalibor a Monika Kopálovci

Dalibor s Monikou dodávajú nehnuteľnostiam "život" . Zabezpečujú homestaging, vďaka ktorému aj chladnejšie pôsobiace objekty získavajú úplne iných nádych.