3D Matterport prehliadka

Predstavenie technológie

Matterport technológia je revolučný spôsob, ako virtuálne prechádzať nehnuteľnosťami. S jej pomocou môžete presne vidieť, aké sú rozmery a rozloženie miestností, a to všetko bez nutnosti fyzickej návštevy.

Táto technológia tiež pomáha zvyšovať dôveru v procese kúpy alebo prenájmu, pretože potenciálni zákazníci môžu vidieť presný stav nehnuteľnosti a nemusia sa obávať nepríjemných prekvapení.

Matterport PRO 3

Používame najnovšiu kameru Matterport PRO3. ktorá prináša ešte presnejšie a kvalitnejšie zobrazovanie.  Výhodou je aj skenovanie exteriéru, čo umožňuje predstaviť vašu nehnuteľnosť v plnej kráse a pomôže k jej úspešnému predaju alebo prenájmu.

Pre ktoré nehnuteľnosti je to vhodné ?

Táto technológia je výborný pomocník ak predávate, alebo dávate do prenájmu akúkoľvek nehnuteľnosť. Ak si nie ste istý, či by bolo vhodné naskenovať aj vašu nehnuteľnosť, pokojne sa nám ozvite a radi vám poradíme. 
Okrem predaja a prenájmu je využitie matterport prehliadky aj pre predstavenie ubytovacieho zariadenia, reštaurácie, komerčných priestorov, výrobných hál a podobne. Veľkou výhodou je interaktivita samotnej prehliadky, kedy sa vie klient poprechádzať po vašom showroome a nakúpiť priamo z pohodlia domova. 

Ukážky 3D prehliadok